Novinky

Jčhl 2019 – Budilov – 1.6. 1.místo

Jčhl 2019 – Budilov – 1.6.  1.místo

Jčhl 2019 – Budilov – 1.6. 1.místo

Druhá soutěž Jihočeské hasičské ligy se konala v šumavské vesničce Budilov, která se také stala součástí historicky prvního klání mezi soutěžními týmy z Jihu a Západu, přesněji řečeno Jih versus Západ. Počasí bylo jak se říká objednané na jedničku, trať rovinatá, hezky upravená slibovala parádní podívanou. Na řadu jdeme jako 19tí z celkového počtu 43. zúčastněných mužských týmů. Základna v pořádku, rozhodčí dává pokyn ke startu a jsme na trati.Voda parádní, béčka super natažená, Lug dorval rozdělovač na místo, kde přesně měl být a kluci na proudech trefili terče více než dobře. Pízovo sestřik netřeba komentovat, v 16:55s terč svítil a Majkl vpravo hezkých 17:10s, což nám zajistilo celkové druhé místo v soutěži Jih versus Západ a prvenství v soutěži zapisované do Jihočeské hasičské ligy, které také znamenalo pro SDH Tálín historicky první vítěztví na zmíněné Jihočeské lize v požárním útoku. Z pro nás velice povedeného odpoledne v rytmu historických okamžiků vezeme domu plný počet bodů,krasné poháry a věcné ceny, no a samozřejmě máme radoooost 🙂 🙂

tkanfoto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− 2 = šest