Novinky

Jčhl 2019 – Křenovice – 13.7. 3.místo

Jčhl 2019 – Křenovice – 13.7.  3.místo

Jčhl 2019 – Křenovice – 13.7. 3.místo

Do Křenovic na zdejší hodně rychlou trať situovanou uprostřed návsi jezdíme rádi. Kvalitní asfaltový náběh se specifickou dvojitou kádí a hodně rychlou běžeckou částí je otevřen nízkým 17tkovým a také 16tkovým časům. Začalo se svižně, kluci z Benešovky zapisujou pěkných 17:58s a vzápětí Srubec sundavá terče v čase 17:15. To je prozatím první místo. Útoky jsou velice rychlé, mašiny tlačí vodu do plných např. Vlkovice trefují skvělých 17:31s a Slavošovice 17:88s. Bohužel, u týmu z Krče naměří rozhodčí kratší béčko a jejich pro ně letos možná nejlepší čas 17:81s nemůže být počítán. Na přípravné základně už sledujeme průběžného lídra seriálu Žernovice, který nezaváhá a předvádí parádních 16:92s. Jdeme na to, po výstřelu letíme k zakládně lehce na krev, protože víme, že favoriti který se snažíme nahánět jsou na čele dnešního klání a tak není moc co ztratit. Double na náběru nezavahá, voda je tak připravená pro strojníka, který se s tím vůbec nemaže a posílá „plnej knedlík “ dopředu. Pegi na béčkách krásně drží hadice a voda peláší přes rozdělovač na proudy. Terče se rozsvítí v super časech 17:17s v pravo a 17:18s na levém proudu, takže vlastně téměř totožných, což nám zajišťuje krásné 3.místo v soutěži 🙂 🙂

IMG_1533    IMG_1535   IMG_1539

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


4 + = třináct