Novinky

Jčhl 2019 – Žernovice – 15.6. 5.místo

Jčhl 2019 – Žernovice – 15.6.   5.místo

Jčhl 2019 – Žernovice – 15.6. 5.místo

Po dvou soutěžích na nástřikové terče budeme opět trefovat sklopné závaží v šumavských kopcích na Žernovické trati. Trať od poloviny trochu z kopce a s dobrým tartanovým náběhem slibuje povětšinou velice rychlé časy ,jednoduše když se to v Žernovicích dobře sejde, může z toho být parádní čas i pro týmy, které se ještě nestačili potkat s formou. Na start jdeme hned jako první, takže tentokrát nemáme možnost vidět ani jeden rozběh ostatních soutěžních týmů. Startovní výstřel slyšíme jen jednou a to znamená, že vše proběhlo dle regulí. Koš je v kádi, Mirek na spoji nalil vodu v krátkém čase a kluci letí dopředu. Píza na pravo lehce zaváhal na základně a tak musí dobíhat 4 až 5ti metrovou ztrátu na Romana běžícího levý proud. Nakonec vlevo píšeme 17:10s. Roman, který jinak stabilně běhá západočeskou hasičskou ligu, si za nás zaběhl svůj osobák :). V pravo trefujeme nejvyšší možnou 17ku, 17:99s, a ta se nám zapisuje do výsledkové listiny. Je z toho slušné 5.místo jen pár desetin od stupňů vítězů, ovšem body berem za 4.místo, protože hoši ze Šipouna pravidelně Jčhl nejezdí 🙂

IMG_9767IMG_9772IMG_9778

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


8 + čtyři =