Novinky

Jčhl 2019 – Krč – 6.7. 6.místo

Jčhl 2019 – Krč – 6.7.  6.místo

Jčhl 2019 – Krč – 6.7. 6.místo

Jediná soutěž  seriálu jihočeské hasičské ligy ,která se koná v okrese Písek, je pořádána na protivínsku v obci Krč. Tradiční účastník této dlouholeté a kvalitně obsazené ligy připravuje trať na hřišti krčských fotbalistů, není zde úplně standartní podloží pevné tzn. zámkové, asfaltové nebo tartanové. Je to trochu ošemetné a starty bývají v podání soutěžních týmů opatrnější a jistější, každý krok je potřeba hlídat. Běžecká část je celkem rovinatá a tvrdá, pro rychlí běh ideální. Zaregistrovaní jsme na 13.místě a máme tudíž dost času na přípravu a sledování soutěžících před námi. Do našeho rozběhu trefila domácí Krč slušnou 18ku a jako třetí v pořadí Netřebice shazují terče v čase 18:09s. Výstřel nás posílá na dráhu hned na poprvé. Základna klapne na jedničku, jen Lug na rozdělovači cvakal levé céčko na dvakrát a tak Peťan na stroji musel s vodou o vteřinku počkat. Ve výsledku skvělých 17:68s u Majkla v pravo by nám zajistilo 2.místo, bohužel zapsat musíme 18:24s vlevo, kde byl skoro vteřinový prostřik. Zajišťuje nám to nakonec solidní 6.místo v této soutěži a další body do tabulky průběžného pořadí Jčhl 🙂

IMG_0617    IMG_0621    IMG_0627

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− 1 = dva