Novinky

Jčhl 2019 – Srubec – 25.5. 9.místo

Jčhl 2019 – Srubec – 25.5.  9.místo

Jčhl 2019 – Srubec – 25.5. 9.místo

Na první kolo jihočeské hasičské ligy jsme vyrazily do Srubce ,což je pár km od Českých Budějovic. Přivítala nás tradičně velice rychlá trať a tak jsme si mnuly ruce a těšily se na první „vostrej“ útok po zimní přestávce. Natrénováno po pauze něco bylo a v lehce slepené sestavě z důvodu delší rekonvalescence po plastice vazu našeho košaře, jsme se pomalu připravovaly na první představení. Na řadu jsme šli jako 11. v pořadí a v mezičase příprav cajku jsme sledovaly ostatní týmy na trati v pořadí před námi. Až na domácí Srubec, který vystřihnul parádních 16:99 na úvod seriálu nebyly časy nijak zvlášť zdařílé .S vědomím,že na rychlé srubecké trati to dneska nepadá jsme se nachystaly na náš útok. Příprava a start proběhl dle regulí a byly jsme v rozběhu. Pomalejší voda a lehčí vodomalba Majkla na pravém proudu nás stála lepší umístění. Počítáme 18:62s vpravo, Píza vlevo trefil slušných 17:62s. Body bereme a to se počítá 🙂

tkanfoto

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − = 1