Novinky

Jčhl 2019 – Třísov – 9.6. 7.místo

Jčhl 2019 – Třísov – 9.6.  7.místo

Jčhl 2019 – Třísov – 9.6. 7.místo

Nástřikový víkend pokračoval v Třísově, který je vzdálen necelé 2 km od Holubova, kde jsme soutěžili před necelými 24 hodinami. V Třísově je trať pověstná svým úzkým startem, kde hlavně košaře se savičářem olizuje z levé strany po celou délku rozběhu kamenitá zídka, ovšem pro přítomné diváky je výhled na zadní část závodníků velmi atraktivní. Na řadu jdeme až ke konci startovního pole a soupeři před námi se mezitím celkem činní. Hned na začátek sousedi z Krče trefují solidních 23.57s, potom už přišla také dvaadvacítka v podání Chlumu. Když pak kluci z Vlkovic sundají terče v čase 21:19s a hned po nich Ledenice za 21:88s, je o zábavu docela postaráno. Start se nám povedl, rozběhnuto jak říkáme na jistotku, na rozdělovači malinko pomalejší spoje a tak vzadu šetříme vodou. Kluci na terčích jsou trochu kratší, ale výsledné nástřiky 22:57 vpravo a 23:31s vlevo bereme všema deseti a samozřejmě za 7.místo další body do tabulky. Nástřikový víkend nám ukázal dva velice vyrovnané útoky, kde je určitě ještě velký prostor pro zlepšení. Další prověrka nástřikového umu bude v Kájově, kde se pokusíme vylepšit naše dosavadní maximum na 10ti litrové terče 🙂

IMG_9112IMG_9118IMG_9127

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


8 + = jedenáct